Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

Klasik oto temizlik ve oto yıkama yöntemlerine göre fırçasız oto yıkama şampuanı ile araçlarınızın dış yüzeyi korunarak verimli temizlik sağlanabilir. Fırça kullanılarak yapılan oto yıkama sonucunda oluşan hasarlara, fırçasız oto yıkama şampuanında kesinlikle karşılaşmazsınız. Fırçasız oto yıkama şampuanı ile aracınızın dış yüzeyi ve boyası üzerinde uzun süreli koruma sağlayabilir ve zararlı etkilerden korunabilirsiniz.

Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

Fırçasız oto yıkama şampuanı araçlar üzerinde oluşan kir, toz ve asfalt gibi temizliği zor olan tüm kirleri kolaylıkla çıkarabilir ve temizlik sırasında aracınıza herhangi bir zarar vermez. Ayrıca fırçasız oto yıkama şampuanı ile aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek renk solmaları ve güneşin zararlı etkilerine karşı uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz.

Fırçasız oto yıkama şampuanı kullanan oto yıkama işletmeleri, oto kuaförler klasik yöntemler ile oto yıkama yapan işletmelere göre zamandan, elektrik ve su tüketiminden tasarruf sağlarken aynı zamanda oluşan maddi kayıpları da önleyebilir. Sünger ve fırça ile yıkama sonrası araç yüzeyinizde oluşan çizik gibi zararlardan şikayetçi misiniz? O zaman fırçasız oto yıkama şampuanı sağlıklı ve verimli bir temizlik için tam size göre bir ürün. Fırçasız oto yıkama şampuanı ile düzenli olarak yapılacak yıkamalarda araç yüzeyinizde daha uzun süre koruma sağlayabilirsiniz.

Fırçasız oto yıkama şampuanını küçük araçlarda kullanabileceğiniz gibi daha büyük araçlarda da kullanabilirsiniz. Yıkaması zor ve zahmetli olan bu araçlar fırçasız oto yıkama şampuanı ile hızlı ve kolay bir biçimde temizlenebilir ve yine uzun süre koruma sağlanabilir. Ancak piyasada birçok benzeri olan bu üründe eğer kaliteli bir ürüne sahipseniz aracınızda uzun süre koruma sağlayabilir ve daha uzun süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Kullanım Şekli;

Fırçasız oto yıkama şampuanı konsantredir. Su ile çoğaltılarak 1kg ürüne 60 kg su ilave edilerek etkisinden hiçbir şey kaybetmeden köpük aparatlı pompalarla her türlü aracın yıkanma işleminde kullanılabilir.

Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir