Fırçasız Oto Yıkama İlacı

Fırçasız oto yıkamanın önemi bugün birçok işletme tarafından geç olsa da anlaşılmış ve hızlı bir şekilde  fırçasız oto yıkama ilacı kullanılmaya başlanmıştır. Fırçasız oto yıkamanın ve dolayısı ile fırçasız oto yıkama ürünlerinin eski yöntemlere göre en önemli avantajı ise oto yıkama işleminin tek aşamada yapılabilmesidir. Bunun sonucunda oto yıkama işlemi daha kısa sürede bitirildiğinden, zaman, elektrik ve sudan önemli bir ölçüde tasarruf sağlanmaktadır.

Otomobil ve diğer vasıtaların dış temizliğinde kullanılan fırçasız oto yıkama deterjanı, fırçasız oto yıkama ilacı ise aracın boyasında uzun süre koruma sağlamaktadır. Fırçasız oto yıkama ilacı ile araçlarda toz, çamur, kuş ve yağ pisliği gibi çevresel etmenlerden oluşan kir ve diğer kötü görüntüler çok kolay ve hızlı bir biçimde giderilebilir.

Bugün ve geçmişte olduğu gibi araçlarda iç ve dış bakım önemli bir yere sahiptir. Özellikle aracına değer verenler ve temiz kalmasını isteyenler fırçasız oto yıkama ürünleri ile araçlarının uzun süre temiz kalmasını istemektedirler. Ancak fırçasız oto yıkama ürünleri ile temizliğin sadece bir kez değil belirli dönemlerde gerçekleştirilmesi daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Otomobil, kamyon, tır, traktör gibi vasıta ve araçlarının dışının temizliği, kirlerin çıkarılması için fırçasız oto yıkama ilacını tercih edebilirsiniz. Özellikle kuş pisliği aracın boyasına zarar veren zararlı etmenler fırçasız oto yıkama ilacı veya fırçasız oto yıkama şampuanı gibi ürünler ile tamamen ortadan kalkacaktır.

Fırçasız oto yıkama ilacı ile fırça ve süngere hiç gerek kalmadan, aracın boyasına zarar vermeden kirlerden arındırırken içeriğindeki cila sayesinde hem boyanın parlaklığını artırırken hemde ince bir tabaka oluşturduğundan güneşin ışınlarının boya üzerindeki olumsuz etkisinden korumaktadır.

Fırçasız oto yıkama ilacı sıvı olarak bidonlarda satışa sunulmaktadır. Ürün konsantre olduğundan su ile seyreltilerek  kullanılır. Karışımının oranı 60/1 lt dir.

Uygulanırken basınçlı oto yıkama makinesi ve fırçasız oto yıkama tüpü kullanılır.

Oto yıkama deterjanı AB ve TSE yönetmenliklerine uygun üretilmektedir. Doğada çözünebildiğinden çevreye ve insan sağlığına zararlı bir etkisi bulunmamaktadır.

Fırçasız Oto Yıkama İlacı, Fırçasız Oto Yıkama Sıvısı
Fırçasız Oto Yıkama İlacı

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir