Oto yıkama şampuanı olan ve fırça gerektirmediği için  bugün piyasada fırçasız oto şampuanı yada fırçasız oto yıkama ilacı olarak aranan fırçasız oto yıkama ürünleri köpüklü oto yıkama için ideal ürünlerdir.

Fırçasız Oto Şampuanı

Yıkanacak bir aracı fırçasız oto şampuanı ile çok kısa zaman da yıkayabilirsiniz. İçeriğindeki etken maddeler aracın üzerindeki kiri, yağı ve pisliği çözücü etkiye sahip olduğundan aracı süngerle ovmak veya fırçalamaya ihtiyaç duymazsınız bu ise zamandan oldukça kazanç sağlar. Bunun yanında daha az su kullanırsınız.

Fırçasız oto şampuanı cilalı olduğundan aracı parlatma özelliği de bulunmaktadır.

Ekonomiktir. Fırçasız oto yıkama şampuanı sıvı ve konsantre bir üründür. Üründen 1 kg. kullanılır ve 60 kg su eklenir. 1/60 şeklindedir. Bu şekilde etkisini kaybetmeden temizlik sağlar.

Fırçasız oto şampuanı ile araca püskürtmek için fırçasız oto yıkama makinesi kullanılır. Kompresör ile çalışan fırçasız oto yıkama makinesinin tankı tüp şeklindedir. Tüpün içine oto yıkama ilacı ve su eklenir ve karışması sağlanır. Vanaları kapatılır içine 5-6 bar hava basılır. Kullanıma hazır hale gelen fırçasız oto yıkama makinesi ile eğer köpüklü oto yıkama yapmak istiyorsak o zaman köpük aparatı bulunan tüp kullanılması gerekmektedir.

Fırçasız oto şampuanın özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilgiler verdik. Kaliteli bir fırçasız oto şampuanı yıkama sonunda kendini belli eder. Hem müşterinizi hem sizi memnun eder.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir